Колектив

Iryna Voitovych

  

  

Войтович Ірина В’ячеславівна,

завідувач ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

Iryna.Voitovych@dyvosvit.rv.ua

dyvosvit@dyvosvit.rv.ua

 

Olena Seleznova

  

  

Селезньова Олена Миколаївна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

керівник гуртка “Читайлик”

✉Olena.Seleznova@dyvosvit.rv.ua

 

Nataliia Avramchuk

 

 

Аврамчук Наталія Вікторівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

керівник гуртка “Логіко-математичні ігри”,

✉Nataliia.Avramchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Olena Mysko

 

 

Мисько Олена Леонідівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

✉Olena.Mysko@dyvosvit.rv.ua

 

05 Iryna Drozdova

 

 

Дроздова Ірина Олексіївна,

вихователь-методист ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

✉Iryna.Drozdova@dyvosvit.rv.ua

 

Nadiia Sedliarova

 

 

Седлярова Надія Василівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь спеціаліст,

керівник гуртка “Комп’ютерна грамота”,

✉Nadiia.Sedliarova@dyvosvit.rv.ua

 

Liudmyla Tymoshchuk

 

 

Тимощук Людмила Василівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь спеціаліст,

керівник гуртка “Англійська мова”,

✉Liudmyla.Tymoshchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Liliia Omelchuk

 

 

Омельчук Лілія Олексіївна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь спеціаліст,

керівник гуртка “Англійська мова”,

✉Liliia.Omelchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Vitaliia Seredovych


 

 

Середович Віталія Віталіївна,

вичитель образотворчого мистецтваДНЗ № 22 м.Рівне,

керівник гуртка “Образотворчість”,


Vitaliia.Seredovych@dyvosvit.rv.ua

 

Iuliia Ivanova

 

 

Іванова Юлія Володимирівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь ІІ категорії,

✉Iuliia.Ivanova@dyvosvit.rv.ua

 

 

Liliia Prokopchuk

 

 

Прокопчук Лілія Юріївна,

старша медсестра ДНЗ № 22 м.Рівне,

✉Liliia.Prokopchuk@dyvosvit.rv.ua

 

 

Liubov Moiseienko

  

  

 

Мойсеєнко Любов Олексіївна,

помічник вихователя ДНЗ № 22 м.Рівне,

 

 

✉Liubov.Moiseienko@dyvosvit.rv.ua

 

Zoia Shevchuk

  

  

Шевчук Зоя Григорівна,

помічник вихователя ДНЗ № 22 м.Рівне,

 

 

 

 

 

Обговорення

Залишити відповідь