Колектив

Iryna Voitovych

  

  

Войтович Ірина В’яеславівна,

завідувач ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

Iryna.Voitovych@dyvosvit.rv.ua

dyvosvit@dyvosvit.rv.ua

 

Olena Seleznova

  

  

Селезньова Олена Миколаївна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

керівник гуртка “Читайлик”

✉Olena.Seleznova@dyvosvit.rv.ua

 

Nataliia Avramchuk

 

 

Аврамчук Наталія Вікторівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

керівник гуртка “Логіко-математичні ігри”,

✉Nataliia.Avramchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Olena Mysko

 

 

Мисько Олена Леонідівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

✉Olena.Mysko@dyvosvit.rv.ua

 

05 Iryna Drozdova

 

 

Дроздова Ірина Олексіївна,

музкерівник ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь вищої категорії,

керівник гуртка “Хореографія”

✉Iryna.Drozdova@dyvosvit.rv.ua

 

Nadiia Sedliarova

 

 

Седлярова Надія Василівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь спеціаліст,

керівник гуртка “Комп’ютерна грамота”,

✉Nadiia.Sedliarova@dyvosvit.rv.ua

 

Liudmyla Tymoshchuk

 

 

Тимощук Людмила Василівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь спеціаліст,

керівник гуртка “Англійська мова”,

✉Liudmyla.Tymoshchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Liliia Omelchuk

 

 

Омельчук Лілія Олексіївна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь спеціаліст,

керівник гуртка “Англійська мова”,

✉Liliia.Omelchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Kateryna Cherniuk

 

 

Чернюк Катерина Юріївна,

вихователь, практичний психолог ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь ІІ категорії,

магістр за спеціалістю “Психологія”,

✉Kateryna.Cherniuk@dyvosvit.rv.ua

 

Iuliia Ivanova

 

 

Іванова Юлія Володимирівна,

вихователь ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь ІІ категорії,

✉Iuliia.Ivanova@dyvosvit.rv.ua

 

Vitaliia Seredovych


 

Середович Віталія Віталіївна,

вичитель образотворчого мистецтваДНЗ № 22 м.Рівне,

керівник гуртка “Образотворчість”,

✉Vitaliia.Seredovych@dyvosvit.rv.ua

 

Maryna Kolosynska

 

 

Колосинська Марина Петрівна,

фізінструктор ДНЗ № 22 м.Рівне,

вихователь ІІ категорії,

✉Maryna.Kolosynska@dyvosvit.rv.ua

 

Liliia Prokopchuk

 

 

Прокопчук Лілія Юріївна,

старша медсестра ДНЗ № 22 м.Рівне,

✉Liliia.Prokopchuk@dyvosvit.rv.ua

 

Liubov Moiseienko

  

  

Мойсеєнко Любов Олексіївна,

помічник вихователя ДНЗ № 22 м.Рівне,

 

 

✉Liubov.Moiseienko@dyvosvit.rv.ua

 

Liudmyla Ditochenko

  

  

Діточенко Людмила Олексіївна,

помічник вихователя ДНЗ № 22 м.Рівне,

 

 

 

 

Zoia Shevchuk

  

  

Шевчук Зоя Григорівна,

помічник вихователя ДНЗ № 22 м.Рівне,

 

 

 

 

 

Обговорення

Напишіть відгук