Десять речей, які мають зробити батьки першокласника

першокласник

  1. Малюк, швидше за все, хвилюватиметься і сам прокинеться вдосвіта. Прикрасьте його кімнату повітряними кульками, плакатом із веселим написом.
  2. Багато хто з батьків вважає, що подарунки цього дня робити не обов’язко­во. Між тим яскравий згорток поруч із подушкою трохи розвіє дитячі хвилювання та, з іншого боку, підкреслить важливість події.
  3. Звичайно ж, ранець із потрібними речами ви разом із дитиною склали ще тиждень тому. Напередодні 1 вересня варто ще раз зазирнути до нього… І пок­ласти туди якусь дрібничку: чи то кумедний ластик, чи незвичайний олівець. Ди­тина зрадіє, побачивши таку знахідку!
  4. На весь сьогоднішній день забороніть собі повчати дитину, не засмучуйтесь, не гнівайтеся, не обурюйтесь і не підвищуйте голос!
  5. Відкладіть усі справи, візьміть на роботі відгул. Коли малюк уперше пересту­пить шкільний поріг, ви маєте бути поруч із ним.
  6. Скажіть своєму першачку, який він має чудовий вигляд.
  7. Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте, як пройшов перший день. Поцікав­теся, що вона робила, і обов’язково похваліть за те, що вона трималася впевне­но (навіть, якщо вона вмудрилася щось загубити).
  8. Увечері влаштуйте святковий чай. З такого приводу запросіть бабусь, дідусів, їм також буде приємно привітати першокласника.
  9. Сподіваємося, ви не забудете сказати дитині, як сильно ви її любите.
  10. Засинаючи, дайте собі слово бути стосовно дитини й надалі такими ж спокійними та уважними, як сьогодні!

обговорення

school2

Залишити відповідь